Фотокореспондент «МБ» Василь Салига провів кілька днів у Чернівецькій обласній психіатричній лікарні, де він спостерігав за життям дітей, які там лікуються.

«Важко повірити, що в наш час, життя в лікарні може бути таким, — пише Василь на своїй Facebook-сторінці. — Дитяче відділення з важкими та складними умовами. Цілий світ зі своїми правилами та проблемами, оточений стінами закладу. Невідомий та непомічений, за його межами. Повертаючись туди знову, кожного наступного разу починаєш помічати не лише облізлі стіни, старі столи, брак світла, коштів та безвихідь. А дитячі очі, їхні скупі посмішки та те, як вони радіють…».
«Деякі фото на моєму фотоапараті зроблені дітьми, вони більше охоче спілкуються з чужою їм людиною, жартують, хтось просить цигарку, хтось показує малюнки…», — написав В. Салига.

«Це наші діти, котрим потрібна допомога і увага! Поряд з ними лікарі, люди, котрі незважаючи на всі труднощі, особисті проблеми з ними щоденно.
Друзі, вчителі і навіть батьки… Для мене це справжній урок. Як багато навколо непоміченого, навіть коли дивишся», — ділиться своїми враженнями він.

Як відомо, 1 червня в Україні відзначається День захисту дітей.